plock
Dofinansowano zadanie publiczne ze środków Urzędu Miasta Płocka.

Memoriał Eugeniusza Lokajskiego16 września 2018 na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego rozegrano miting Eugeniusza Lokajskiego, w którym wystartowały trzy zawodniczki z płockiego klubu.

Joanna Szygoska w pchnięciu kulą uzyskała wynik 10,58 m. W rzucie dyskiem uzyskała 30,35 m,   natomiast w rzucie oszczepem uzyskała 16,85 m.

Kinga Nisztor wystartowała aż w 4 konkurencjach. Już w pierwszym pchnięciu posłała kulę na odległość 10,41 m, co od dziś jest Jej nowym rekordem życiowym. Po trzech pchnięciach była zmuszona do zrezygnowania z konkursu na rzecz skoku wzwyż, gdzie uzyskała wynik 155 cm. Koleją konkurencją był rzut oszczepem, gdzie uzyskała   33,22 m. W ostatniej konkurencji – rzut dyskiem, Kinga poprawiła swój rekord życiowy dwukrotnie – w piątej kolejce na 33,59 m i w szóstej na 33,71 m. To był bardzo dobry konkurs w wykonaniu płocczanki.

W swój debiut na zawodach w dwóch z pięciu konkurencji miała Martyna Lewandowska. Pierwszy raz biegła 100 m przez płotki uzyskując 17,61 s, co oczywiście jest jej nowym rekordem życiowym. Zarówno w rzucie dyskiem uzyskała swój najlepszy dotychczasowy rezultat 22,54 m. W skoku w dal uzyskała odległość 5,10 m ( rekord życiowy). W rzucie oszczepem osiągnęła znakomity rezultat 36,02 m a w pchnięciu kulą kolejny raz pobiła rekord życiowy uzyskując 9,02 m kulą ważącą 4 kg.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Partnerzy i sponsorzy

Polecamy

Facebook MLKLWszelkie prawa zastrzeżone © 2018 MLKL. Projekt i wykonanie: Hedea.pl