plock

Warszawski Mityng LekkoatletycznyW dniu 10.09.2023 na stadionie AWF w Warszawie odbył się Mityng Lekkoatletyczny , w którym zawodniczki MLKL Płock ustanowiły swoje nowe rekordy życiowe.

Spotkanie z PrezydentemW dniu 17.08.2023 odbyło się w Ratuszu Urzędu Miasta Płocka spotkanie Pana Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego z Wicemistrzynią Europy Juniorek w pchnięciu kulą Zuzanną Maślaną i jej trenerem klubowym Mirosławem Nisztorem.

Zuzia Maślana- Wicemistrzynią Europy JuniorekRewelacyjnie spisała się Zuzanna Maślana zawodniczka Miejsko-ludowego Klubu Lekkoatletycznego Płock, która podczas Mistrzostw Europy Juniorek zajęła drugie miejsce w pchnięciu kulą. Zawody odbywały się w Jerozolimie- Izrael poprzedzone były kwalifikacjami w dniu 7.08.2023, gdzie Zuzia już w pierwszym pchnięciu zapewniła sobie udział w finale pchając na odległość 16,43m.

Zuzanna Maślana- Mistrzyni Polski Juniorek U20Najlepsza lekkoatletka z Płocka potwierdziła ,że należy do najlepszych w kraju w konkurencji pchnięcia kulą.

Podczas Mistrzostw Polski Seniorek zajęła drugie miejsce w pchnięciu kulą z bardzo dobrym wynikiem 16,81m.

Bardzo dobrze spisał się Tomasz Doliński zawodnik Miejsko-Ludowego Klubu Lekkoatletycznego Płock, który podczas Mistrzostw Polski U18 w konkurencji pchnięcia kulą 5kg zajął 12 miejsce z wynikiem 14,38m.

Zuzanna Maślana- Mistrzyni Polski Juniorek U20Płock znów może być dumny za sprawą Zuzanny Maślanej, która podczas Mistrzostw Polski U20 potwierdziła, że jest najlepszą kulomiotką w kraju w kategorii juniorek. Zawodniczka Miejsko-Ludowego Klubu Lekkoatletycznego Płock zdeklasowała wręcz rywalki, jej przewaga nad konkurentkami to prawie 4metry.

Rekord Polski Zuzanny MaślanejZuzanna Maślana zawodniczka Miejsko-Ludowego Klubu Lekkoatletycznego Płock kolejny raz poprawia rekord Polski U20 w pchnięciu kulą 4kg na meczu międzypaństwowym Czechy, Słowacja, Węgry, Polska wynikiem 17,25m wygrywając zawody, które odbyły się 24.06.2023 w Bańskiej Bystrzycy (Słowacja).

Super rzutZuzia Maślana -MLKL Płock podczas zawodów ogólnopolskich w Białymstoku poprawia rekord klubu w rzucie dyskiem na odległość 44,01m. Dotychczasowy rekord należał do Moniki Pełki i wynosił 42,54m.

Rekord Polski U20 Zuzanny MaślanejKibice lekkiej atletyki z Płocka powinni być dumni z naszej najlepszej lekkoatletki Zuzi Maślanej, która podczas Mityngu Lekkoatletycznego w  dniu 10.06.2023 w Białej Podlaskiej pobiła 18 letni rekord Polski w pchnięciu kulą 4kg w kategorii juniorek. Obecny rekord to 16,97m.

Medalowe sukcesy lekkoatletów z PłockaWspaniale spisali się zawodnicy z Miejsko-Ludowego Klubu Lekkoatletycznego z Płocka, którzy podczas Mistrzostw Mazowsza w lekkiej atletyce  zdobyli 6 medali.

Lekkoatleci z MLKL PŁOCK Bardzo udany start zanotowali zawodnicy MLKL Płock podczas  Mistrzostw Warszawy w lekkiej atletyce, które odbyły się w dniu 13.05.2023 w Warszawie.

Medalowi lekkoatleciBardzo udanie rozpoczęli sezon lekkoatletyczny zawodnicy Miejsko-Ludowego Klubu Lekkoatletycznego Płock, którzy w dniu  1maja 2023 zdobyli swoje pierwsze medale w sezonie 2023.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Partnerzy i sponsorzy

Polecamy

Facebook MLKLWszelkie prawa zastrzeżone © 2018 MLKL. Projekt i wykonanie: Hedea.pl