plock

ZUZIA MAŚLANA -NAJLEPSZA W EUROPIE U23Wspaniale spisała się Zuzanna Maślana podczas Pucharu Europy w rzutach rozgrywanych 9.03.2024 w Leirii-Portugalii zwyciężając w kategorii U23 w pchnięciu kulą 4kg z wynikiem 17,08m. Był to jej debiut w reprezentacji Polski w kategorii młodzieżowców do 23 lat.

ZUZIA MAŚLANAWspaniałe wieści dla Płocka dotarły w dniu 17.02.2024 z Torunia, a to za sprawą Zuzanny Maślanej, która podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorek w lekkiej atletyce zdobyła srebrny medal w pchnięciu kulą.

Dużym sukces sportowy Tomasza Dolińskiego zawodnika MLKL Płock, który podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów zajął 7 miejsce w pchnięciu kulą 6kg z wynikiem 14,77m.

W dniu 28.01.2024 na zawodach halowych w Spale znów bardzo dobrą formą błysnęła Zuzia Maślana, która w pchnięciu kulą 4kg uzyskała 17,40m. Jest to najlepszy wynik w kraju wśród kobiet. Cały konkurs to były   wyniki powyżej 17 metrów:17,06m: 17,24m: 17,02m: 17,40m: x, 17,27m.

Nadzieje Lekkoatletyczne MLKL PŁOCKBardzo dobrze rozpoczęli sezon halowy zawodnicy MLKL Płock ,którzy podczas zawodów na hali AWF w Warszawie uzyskali swoje nowe rekordy życiowe.

Warszawski Mityng LekkoatletycznyW dniu 10.09.2023 na stadionie AWF w Warszawie odbył się Mityng Lekkoatletyczny , w którym zawodniczki MLKL Płock ustanowiły swoje nowe rekordy życiowe.

Spotkanie z PrezydentemW dniu 17.08.2023 odbyło się w Ratuszu Urzędu Miasta Płocka spotkanie Pana Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego z Wicemistrzynią Europy Juniorek w pchnięciu kulą Zuzanną Maślaną i jej trenerem klubowym Mirosławem Nisztorem.

Zuzia Maślana- Wicemistrzynią Europy JuniorekRewelacyjnie spisała się Zuzanna Maślana zawodniczka Miejsko-ludowego Klubu Lekkoatletycznego Płock, która podczas Mistrzostw Europy Juniorek zajęła drugie miejsce w pchnięciu kulą. Zawody odbywały się w Jerozolimie- Izrael poprzedzone były kwalifikacjami w dniu 7.08.2023, gdzie Zuzia już w pierwszym pchnięciu zapewniła sobie udział w finale pchając na odległość 16,43m.

Zuzanna Maślana- Mistrzyni Polski Juniorek U20Najlepsza lekkoatletka z Płocka potwierdziła ,że należy do najlepszych w kraju w konkurencji pchnięcia kulą.

Podczas Mistrzostw Polski Seniorek zajęła drugie miejsce w pchnięciu kulą z bardzo dobrym wynikiem 16,81m.

Bardzo dobrze spisał się Tomasz Doliński zawodnik Miejsko-Ludowego Klubu Lekkoatletycznego Płock, który podczas Mistrzostw Polski U18 w konkurencji pchnięcia kulą 5kg zajął 12 miejsce z wynikiem 14,38m.

Zuzanna Maślana- Mistrzyni Polski Juniorek U20Płock znów może być dumny za sprawą Zuzanny Maślanej, która podczas Mistrzostw Polski U20 potwierdziła, że jest najlepszą kulomiotką w kraju w kategorii juniorek. Zawodniczka Miejsko-Ludowego Klubu Lekkoatletycznego Płock zdeklasowała wręcz rywalki, jej przewaga nad konkurentkami to prawie 4metry.

Rekord Polski Zuzanny MaślanejZuzanna Maślana zawodniczka Miejsko-Ludowego Klubu Lekkoatletycznego Płock kolejny raz poprawia rekord Polski U20 w pchnięciu kulą 4kg na meczu międzypaństwowym Czechy, Słowacja, Węgry, Polska wynikiem 17,25m wygrywając zawody, które odbyły się 24.06.2023 w Bańskiej Bystrzycy (Słowacja).

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Partnerzy i sponsorzy

Polecamy

Facebook MLKLWszelkie prawa zastrzeżone © 2018 MLKL. Projekt i wykonanie: Hedea.pl