plock

Mistrzostwa Mazowsza Młodzików15 września 2018 roku na warszawskim ,,Orle’’ odbyły się Mistrzostwa Mazowsza młodzików na których troje naszych zawodników osiągnęło bardzo dobre rezultaty.

Złoty medal w pchnięciu kulą zdobyła Zuzanna Maślana, pchając na odległość zaledwie centymetr gorszą od swojego rekordu życiowego – 12,64 m. Jest to trzeci wynik w Polsce w tej kategorii wiekowej.

Zuzanna zaliczyła również świetny konkurs rzutu oszczepem, gdzie poprawiła swój dotychczasowy rekord życiowy, który od dziś wynosi 34,01 m. Rezultat ten pozwolił na wywalczenie brązowego medalu w kategorii młodzika na Mazowszu.

Złotem może się również pochwalić Mateusz Atlak, który w konkursie skoku wzwyż uzyskał 170 cm.

O krok od medalu była nasza najmłodsza biegaczka – Amelia Tarka, która w biegu na 200 m przez płotki zajęła czwartą lokatę. Należy zaznaczyć, że Amelia nie jest jeszcze młodziczką ( rocznik 2005), a mimo to Jej świetna forma pozwoliła na rywalizację  ze starszymi koleżankami. Jest to dobry prognostyk na przyszły rok.

Nasi młodzicy będą mieli szanse powalczyć o medale Mistrzostw Polski, które odbędą się w Bełchatowie w dniach 23-24 września.

Mistrzostwa Mazowsza MłodzikówMistrzostwa Mazowsza Młodzików

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Partnerzy i sponsorzy

Polecamy

Facebook MLKLWszelkie prawa zastrzeżone © 2018 MLKL. Projekt i wykonanie: Hedea.pl