plock
Dofinansowano zadanie publiczne ze środków Urzędu Miasta Płocka.

Mistrzostwa Mazowsza Młodzików15 września 2018 roku na warszawskim ,,Orle’’ odbyły się Mistrzostwa Mazowsza młodzików na których troje naszych zawodników osiągnęło bardzo dobre rezultaty.

Złoty medal w pchnięciu kulą zdobyła Zuzanna Maślana, pchając na odległość zaledwie centymetr gorszą od swojego rekordu życiowego – 12,64 m. Jest to trzeci wynik w Polsce w tej kategorii wiekowej.

Zuzanna zaliczyła również świetny konkurs rzutu oszczepem, gdzie poprawiła swój dotychczasowy rekord życiowy, który od dziś wynosi 34,01 m. Rezultat ten pozwolił na wywalczenie brązowego medalu w kategorii młodzika na Mazowszu.

Złotem może się również pochwalić Mateusz Atlak, który w konkursie skoku wzwyż uzyskał 170 cm.

O krok od medalu była nasza najmłodsza biegaczka – Amelia Tarka, która w biegu na 200 m przez płotki zajęła czwartą lokatę. Należy zaznaczyć, że Amelia nie jest jeszcze młodziczką ( rocznik 2005), a mimo to Jej świetna forma pozwoliła na rywalizację  ze starszymi koleżankami. Jest to dobry prognostyk na przyszły rok.

Nasi młodzicy będą mieli szanse powalczyć o medale Mistrzostw Polski, które odbędą się w Bełchatowie w dniach 23-24 września.

Mistrzostwa Mazowsza MłodzikówMistrzostwa Mazowsza Młodzików

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Partnerzy i sponsorzy

Polecamy

Facebook MLKLWszelkie prawa zastrzeżone © 2018 MLKL. Projekt i wykonanie: Hedea.pl