plock

Medalowy Memoriał MLKL PŁOCKBardzo udanie zadebiutowały lekkoatletki z MLKL PŁOCK na Memoriale Ponomarenki i Majewskiego w Łęczycy zdobywając 4 medale.

Martyna Lewandowska mimo kontuzji prawej stopy uzyskał wynik 171cm w skoku wzwyż zajmując drugie miejsce przegrywając jedynie z aktualną halową Mistrzynią Polski Seniorek Aleksandrą Nowakowską, która skoczyła 176cm.

Wspaniałą formą błysnęła Zuzanna Maślana, która w pchnięciu kulą uzyskała 12,64m zajmując 1 miejsce w konkursie. Jest to jeden z lepszych wyników w kraju w kategorii młodziczek.

Warto przypomnieć, że Zuzia będzie reprezentować nasze Miasto podczas Międzynarodowych Igrzysk Szkolnych w Jerozolimie/Izrael/ odbywanych pod koniec lipca br.

Na dodatek w rzucie dyskiem również ustanowiła rekord życiowy uzyskując 30,71m zajmując 2 miejsce. Dobrze wypadła również Joanna Szygoska w pchnięciu kulą zajmując 2 miejsce w konkursie z wynikiem 10,71m, a w rzucie dyskiem uzyskała 30,98m.

Zdaniem trenera Nisztor Mirosława sezon lekkoatletyczny będzie dla zawodników MLKL Płock bardzo udany, bo forma jest coraz lepsza, a praca wykonana w okresie przygotowawczym zaowocuje dobrymi wynikami.

Z kolei na stadionie AWF w Warszawie  w dniach 12-13.05.2018 startowała Kinga Nisztor, która w rzucie oszczepem uzyskała 32,45m, a w biegu na 600m miała czas 1,51,20min. Kinga próbuje sił w tym sezonie w rzucie oszczepem, a jej priorytetem jest udany start w Akademickich Mistrzostwach Polski w Lublinie, który odbędzie się pod koniec maja.

Zawody odbyły się w dniu 12.05.2018r na stadionie Miejskim  w Łęczycy.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Partnerzy i sponsorzy

Polecamy

Facebook MLKLWszelkie prawa zastrzeżone © 2018 MLKL. Projekt i wykonanie: Hedea.pl