plock

ZUZIA MAŚLANAWspaniałe wieści dla Płocka dotarły w dniu 17.02.2024 z Torunia, a to za sprawą Zuzanny Maślanej, która podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorek w lekkiej atletyce zdobyła srebrny medal w pchnięciu kulą.

Jednocześnie była prowadzona klasyfikacja Mistrzostw Młodzieżowych U23, w których zajęła 1 miejsce. Wynik 17,11m potwierdza bardzo dobrą dyspozycje startową Zuzi.

Jej poszczególne próby: x, 17,05 , 17,11 , 16,90 , x , 16,79.

Zuzia jest zawodniczką Miejsko-Ludowego Klubu Lekkoatletycznego Płock. Od początku swojej kariery sportowej zdobyła 20 medali Mistrzostw Polski oraz dwa medale Mistrzostw Świata i Europy. Jest płocką nadzieją na start w Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu. Jej trenerem klubowym jest Mirosław Nisztor, a trenerem prowadzącym w Kadrze Narodowej Przemysław Zabawski.

Sprządził: Nisztor M.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.